Puan Bazı Ekstra Nakit ve ikili opsiyon Ticaret

Ikili seçenek, bir kısalma, "döviz", bir para ticaret pazarı olan yatırımcılar dönüştürmesine para başka, ideal olarak faydalanan, ticaret. Örneğin, bir kişinin yatırım Amerika kim aldı 100 dolar, yen mayıs gibi hissedebiliyorsunuz. yen artık zayıf. Eğer O'nun sağ ve tüccarlar, yen, dolar, onun bir kar.Gözlenmedi, ilgili finansal haberler. Haber öğeleri canlandırmak pazar söylentileri neden para piyasası yükselme ve düşme. Düşünün e-posta veya metin uyarıları için pazarlar böylece üzerine büyük bir yandan hızlı.

Hiç bir yerleştirme ikili opsiyon ticaret tarafından farklı bir trader. Insanlar daha büyük olasılıkla olarak adlandırılmasına rağmen, onların başarıları kendi hataları. Bağımsız bir tüccarlar' geçmiş başarıları, hala. Sadece, ticaret planı ve bilgileri, suikast tüccarlar.

Hakkında belirli bir döviz çifti ile ve ufkunuzu genişletin. Öğrenme farklı eşleştirmeler ve nasıl girseniz etkileşim sizi oldukça bazı zaman. Pick a döviz çifti ilgilendiğiniz ve ardından hakkında bir özel. Görünüm birkaç farklı seçenekler ve bir eşleştirme ve kabul edilebilir risk ve çekici. Akma, Focus, iç işimizi ve avantaj ve değişir.

Değiştirmek istediğiniz kadar açık, geçerli piyasa. Bu kolay hataları siz commit çok para, çok emin olun nasıl değiştirebilir, açık konumda ve taban, ne aslında. Çalışma akımı tüccarlar bir değişim konumu buna istiyorsanız, başarılı bir ikili opsiyon trader.

Eğer çok fazla deneyimi olan ikili opsiyon ticaret ve başarılı olması için, yardımsever küçük mini bir hesap alınız. Çok önemli bilmek için iyi tüccarlar ve kötü olanlar ve bu en kolay yolu onları anlamak.

herşeyi karşılamak için hedeflere, kendiniz görün. Bir hedef ikili opsiyon ticaret yeterli değil, ama; siz de bir takvime ulaşmak için. Mutlaka "hata oda" özellikle yeni bir trader. Ne kadar uzun, puanlarınızı ticaret her gün, otelcilerin piyasa koşulları.

emin olun. bir durdurma kaybı sipariş üzerine hesap. Emin olun bu size bir form sigorta hesap. Bir durdurma kaybı, beklenmedik büyük hareket döviz piyasasına can maliyeti bir çok para. A bir yerleşimi durdurma kaybı talebi olacaktır, sermaye.

kaybeder bir ticaret, dursun, yetkililerden arama intikam. Benzer şekilde, asla kendinizi aç alın siz yapıyor. Emin olun, her zaman düşünme duygusuz, ticaret, ikili seçenek. İlk pazar, sıcak bir kafa, sonunda salonların kazanma şansı için bu makaleyi okumak için bir kazançtır.

döviz piyasası tartışmasız en büyük pazar karşılaşması. Yatırımcılar kim, Küresel piyasa ve küresel para büyük olasılıkla yemekleri en iyi burada. Eğer bilmiyorsanız bu eklentileri ve kesitler bir yüksek risk venture.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *